СЕЗОН ЗА ЛОВ НА ДИВИ КУЧКИ: Читателите

2010-12-18 01:33:37; български, колекция, мнения, Сезон за Лов на Диви Кучки, Rogger Dojh, Сезон за Лов на Диви Кучки, Rogger Dojh

02.7.2010 г. - дж н (~***~) - За книгата
"Това определено си заслужава да се прочете..."
 
25.10.2009 г. - desislav.k - За книгата
pro4etoh khigata ti na edin dah!Strahotno!Prez tsqloto vreme imah 4uvstvoto 4e az sam glavnq geroy.4ove4e,ti naistina ima6 talant!Blagodarq ti!
 
02.9.2009 г. - JC - За автора
Поклон, Доч! Изловил, изживял и натирил съм и аз няколко дивни кучки... Поклон за достоверността & have a beautiful life! Чак ми се иска да се нАпия ( ебемтоално с теб), д'си рАзк'сам ризката и се майна от тоз дживоть :))) И последно...Йевалла!
 
07.4.2009 г. - Владимир Трендафилов - За книгата
"...‛Сезон за лов на диви кучки‛ (2005) на Даниел Апостолов (Rogger Dojh) дава повече епически надежди, да не говорим, че е първата книга на своя автор. Това е ярък билдунгсроман с епическа динамика на епизодите, макар че сюжетът всъщност не излиза извън София. Главният герой е млад човек, вероятно натоварен с автобиографични мотиви. Той митарства из квартири и Интернет-пространството, влиза в разнообразни комбинации със стари приятели и нови приятелки и общо взето се е заел импровизирано да търси себе си. Сюжетът не предполага кой знае какви тематични висоти, но разгръща умението на Апостолов да пише забавно, леко и интелигентно – много рядко съчетание в нашата литература. Романът е ценен именно като първи роман на автора си, младежка книга, която хвърля ръкавица на ‛зрялата‛ ни книжнина с едно безхитростно неведение за традициите и практиките й. И любопитното е, че в редица отношения предизвикателството й успява. Вътре срещаме повествователна свежест, артистично боравене с езика, хумор, динамика. Романът не се разгръща чак в епос, защото му липсва онтологичната дълбочина в изображението и символиката на основните герои, но на този етап от творческата кариера на автора си е обещаващ..."
в. Култура, Брой 37 (2520), 29 октомври 2008 г.
 
 
09.1.2008 г. - Той е - За книгата
Такива простдтии скоро не бях чел. Перверзии на човек, страдащ от липса на нормални хора около с-ебе-ебе-ебе си
 
31.1.2007 г. - Bloodymirova - За книгата
Wingman-a ми даде книжката и я прочетох снощи преди лягане. Скоро не ми се беше попадало такова емоционално четиво. Верно, че жените сме били големи кучки бе :) Ама се случва понякога мъжете да ни докарат до лудост със способността си да рационализират всичко. Давай все така, има ляп в тебе.
 
07.12.2006 г. - Philip Pavlov - За книгата
Поздравления най-добрата книга от рода си която съм чел наистина прекрасна!!!!!
 
21.11.2006 г. - veramera - За книгата
Странното в тая книга е, че на места, в началото, когато един от героите започне да се държи нелогично, другите (най-често другият) моментално прави същото. Иначе последната част е безумно хубава, адски много ми хареса дългият диалог.Много добре си личи кой какво казва и как го казва, без излишни обяснения.
 
21.11.2006 г. - July - За книгата
Knigata opredeleno otrazqva surovata deistvitelnost i haraktera na kuchkite,narecheni jeni.Cql jivot se molia da ne se prevurna v takava...kakto i da e,knigata mnogo mi haresa i mislia,che si goliam pich,avtore.....a i obicham ovni :D Uspeh!
 
29.10.2006 г. - т - За книгата
е дано каката от постскриптума да те е накарала да позабравиш предишните. отпусни се малко, на моменти звучиш като конспиративна теория, но като цяло ми харесва много и наистина се чете на един дъх. ще има ли още онлайн или ще си купувам цялата книга от някъде скоро? :-) успех Доч!!!
 
29.10.2006 г. - cemal - За книгата
mnogo hubava kniga prosto do kraya e izçetah za mig
 
16.10.2006 г. - Az - За книгата
Препрочитам я!
 
27.9.2006 г. - MDMA - За автора
брато ти си някав луд... Тая книжка за секунди, за секунди при положение че учих :). Много добре е написано. Продължаваи в същия дух!
 
16.9.2006 г. - Milena Koleva - За книгата
Досега четох "Сезон.."-а и казано на отчасти мъжки език "направо се размазах". :) Уникален стил, шапка ти свалям. А пък героят ти е такъв образ, че чак ми се прииска да съм на мястото на някоя от жените :)) Поздравления, наистина.
 
01.9.2006 г. - олимпия видолова - За книгата
много сте свеж и оригинален. боже, каква дейктвителност! благодаря, че ми доставихте 4 часа пълен кеф! Искам още, искам пак! Успех, Додж!
 
24.8.2006 г. - Аня - За книгата
Страхотна книга, прочетох я на един дъх! Продългавам нататък и съм убедена, че и другите са толкова добри и истински, защото това е живота! :)
 
14.7.2006 г. - - - За книгата
Slu4aino popadnax tuk i ve4e 2 chasa 4eta i ne moga da spra tolkova mi e interesno . Mn qka kniga si napisal Pozdravi ot Varna
 
13.6.2006 г. - Иван - За книгата
Някои да се разпознава в лицето на автора?Аз имам чуството че само на такива кучки попадам.Приятелите ми се шегуваха с мен че мога да напиша сценарии за сапунка, но като гледам са ме изпреварили, и то отдавна.Поне съм щастлив че не само аз попадам на тия кучки... А иначе е доста отпускащо четиво, което на моменти може да те събори на земята от смях(заради начина на изразяване, не заради ситуациите), в други ти идва да идеш да и разбиеш главата на оная....
 
09.6.2006 г. - verbum - За книгата
Новаторско, оригинално, направо страхотно; но иска още работа - на места е хаотично, макар че можеш да го припишеш на стила. Според мен трябва да я допишеш! Финалът е повече от чудесен, но някак си липсва нещо преди него. Липсва... обем? Лафовете са ти изключително свежи, направо като бисери в калта. Имаш талант, Родж, имаш.
 
05.4.2006 г. - - - За книгата
samo da napi6a komentar 4e q po4vam za 3 ili 4-ti put...stana mi navik da q 4eta kato se razo4arovam ili mi pisne ot vsi4ko v jenski rod...dava nadejda
 
04.4.2006 г. - domi - За автора
Книгата си е и занимавка и зарибявка, отдавна не ми беше попадало нещо толкоз интересно. Като се спомена редакцията на Уъркшопа се замислих какъв е шанса да сме се засичали някъде... Както и да е, thumbs up, Dojh, keep it up!
 
12.2.2006 г. - madji - За книгата
a ot knigata stava mnogo qk film, vnimavaite koi 6e go pravi de:)
 
17.1.2006 г. - initooo - За автора
Zdravei! Znam 4e sigurno suuuper mnogo hpra pi6at ne6to i ve4e ti e pisnalo...Iskah samo da ti kaja 4e spored men naistina ima6 talant i knigata ti e stra6no hubava!Zaintriguva me mnogo,tolkova 4e smqtam da zapo4na s pisaneto na edno ne6to koeto otdvana misleh ama vse ne mi stiga6e vreme:)Kazva se "Dialozi na 3 ku4ki",a ot tvoqta kniga suvsem estestveno doide i podzaglavieto-"...ili kak da izbqgame ot lovcite" :)))) Ami tova e,nqma kvo pove4e da te zanimavam s moito gluposti:)6te se radvam ako mi otgovori6 :) initooo
 
11.12.2005 г. - - - За автора
r. do4 ti si pi4
 
30.11.2005 г. - Clipper - За книгата
Намерих линк за книгата към 00:00 и както се сещаш не съм ставал до сега(3:45 AM). Май всички си я чувстваме особенно близка по някакъв особен, извратен начин. Все така да пишеш и късмет занапред.
 
25.11.2005 г. - remember_me - За книгата
Knigata razkriva skritata sa6tnost na jenite,za tova kakvo iskat v deistvitelnost no nqmat smelosta da go izrekat glasno.Tazi kniga trqbva da bade pro4etena ot vsi4ki maje za da razberat za skritata sa6tnost na jenite olkolo tqh.
 
31.8.2005 г. - screamBoy - За автора
Fuckin animal ^__^ Върнах се към мили спомени, благодаря {o.0}-\
 
27.8.2005 г. - MarcasDeAyer - За книгата
Започнеш ли да четеш тази книга те увлича. Мен ме увлече и съм много доволна от нея..Защото никога до сега не съм чела толкова съвременна книга... Във сички случаи Мила r0x :) Само дето трябваше да го зареже тоя..Гошо хаха Продължавай да пишеш Rogger Dojh ! Книгата си заслужава!
 
09.8.2005 г. - Volsus - За автора
Kakwo da ti kaja..."Filma" e nechoweshki :) Otdawna ne bqh popadal na tolkowa intiguwashto chetiwo ! Ako znaesh kyde me wyrna :) Kakto i da e ...imash mnogo fenowe!!! Pojelawam ti uspeh !
 
01.8.2005 г. - Irta - За книгата
Chestita nominacia za knigata! Mnogo se zaradwah,kato widqh materiala za Vick konkursa w spisanie Lik ;) Stiskam palci za nagrada :)
 
18.7.2005 г. - Sweedy - За автора
много поздрави, стискам ти палци да спечелиш не само тази награда
 
17.6.2005 г. - BlackHeart - За книгата
Книгата ти е супер яко нещо, пожелавам ти най-сърдечно да спечелиш наградата на Фондация ВИК :)
 
08.6.2005 г. - roumy - За книгата
Na 1000-i kilometri ot Bg mi beshe mnogo milo i priyatno nadnikavaneto v BG deistvitelnost :), vsichko e napisano mnogo realno ne natrufeno ,ponyakoga malko oburkvashtop ,no interesno ...
 
07.6.2005 г. - nerksis - За книгата
Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! По-голяма боза небях чел скоро. Перфектно лекарство ако страдате от запек!!!!! Стилът е ужасен и няма фабула, просто сбор от пиянски истории и ищах за се ебе всичко дето носи пола!!!!
 
06.6.2005 г. - Irta - За книгата
Knijkata e chudesna. Okaza se, che sym chela chastta s gavyri na dojh.hit.bg predi dosta wreme, sezon za low na diwi kuchki q widqh pyrwo w nqkolko knivarnici i nqkolko meseca po - kysno - tozi wtornik q prochetoh za edna wecher online. dnes okonchatelno si q kupih i trqbwa da kaja, che naistina e uvasno priqtno chetiwo. I na hartiq oformlenieto e mn dobro, samo nqkak si koricata ne mi haresa, no towa si e lichno subektiwno mnenie.
 
04.6.2005 г. - GRACIA - За книгата
Stra6no mi haresa! Mnogo 6te se radvam ako prodylji6 da pi6e6!
 
28.4.2005 г. - diavolcheto - За книгата
Много добра книга! Модерен стил, изключително забавно четиво. Препоръчвам Ви го горещо!
 
05.4.2005 г. - kalin - За автора
diletant
 
04.4.2005 г. - Drago - За автора
леле ужас ! как си търпял не знам... дали ще има продължение какво става с последния гълъб?
 
16.2.2005 г. - Snaip17 - За книгата
Gega, knigata e zabavna. Az lichno i se izkefih mnogo! Ne znam s kakvo se zanimavach sega (vsychnost znam, no niama da kazha) , no vzemi i pichi pak.
 
07.2.2005 г. - daemon - За книгата
evala mate:) zavijdam ti za tyrpenieto koeto si imal da opishesh vsichko...az vse samo se kanq...
 
27.1.2005 г. - IvanI - За книгата
Knigata e neveroqtna, pro4etoh e na edin duh:) Shte 4akam s neturpenie i drugite knigi. Samo taka dojh, mnogo to4no si opisal jenite v tazi knijka :)) Prodaljavai vse taka!!!!
 
24.1.2005 г. - Gal - За книгата
ха така! най-сетне на хоризонта на разни щурави и лишени от смисъл писания да се появи нещо истинско и родно. бях в книгата, в историята, живея в младост и то между окръжна и хмс и ми стана топло. и ми достави радост и щастие да си припомня подобни щурави ситуации и да съм по-млада и смела от сега. благодаря много за кефа. галя
 
18.11.2004 г. - keyhole - За автора
koga shte se zapoznaem;)????
 
17.11.2004 г. - king_for_a_day - За книгата
Само не разбрах защо последната булка се ебеше само с един? Нищо де, има време, той финалът е отворен...
 
11.4.2004 г. - Njordanov - За книгата
Прочетах книгата ти на един дъх така и не разбрах как мина работното ми време :))) Поздравления пишеш много увлекателно и стила ти е страхотен
 
27.3.2004 г. - FreeBie - За книгата
Случайно попаднах на link, довел ме тук, но вече съм споделил удоволствието от прочитането на книгата с доста хора :-) Поздравления, Dojh!
 
26.3.2004 г. - - - За книгата
И АЗ СЪМ ПРЕЖИВЯЛ ПОДОБНИ НЕЩА, НО МЕ КЕФИ КАК НЕ ИМ ЦЕПИ БАСМА НА НЕНОРМАЛНИТЕ ЖЕНИ
 
25.3.2004 г. - Invisible Child - За книгата
ами аз всъщност прочетох 4тата част едва сега... и тя всъщност не свърши. това може би е хубаво? не знам, но първите три ме оставиха със странното чувство, че нещата можеха да са мааааааалко по-различни и всичко щеше да е наред. и някакси, като ги прочетох пак... ми стана тъжно. не знам защо.
 
15.3.2004 г. - - - За книгата
ludnica
 
14.3.2004 г. - Master_Joda - За книгата
За книгата ли.... ами да му мисли моя работодател. В петък случайно попаднах на линк към книгата и работния ми ден премина в четене. Страхотно беше, но ми остана още глава и половина а работния ден свърши.... ще взема да остана след работа, точно ще впечатля шефа :))))
 
08.3.2004 г. - wakeop - За книгата
яко е :) Нищо друго не мога да кажа... щото ще завия от завист :ррр
 
08.2.2004 г. - joro - За книгата
rogg, sled kato prochetoh na edin duh vsichko, preprochetoh Nitzshe - i kakto znaesh tam ima za jenite - "pri jena li otivash ne zabravqj kamshika si" :)
 
31.1.2004 г. - Taricata - За книгата
knigata e strahotna. Prosto trqbva da se pro4ete ot vseki, za da si obqsni shto za hora za jenite :)
 
30.1.2004 г. - Wynche - За книгата
"Read a modern novel by a BG author yesterday. It was interesting and impressive, I think in a way - marking a new style I expected would arise earlier. By new style, I mean a straightforward and honest description of the everyday life of a modern person. I mean, the novel includes Internet jargon and smileys, and even has passages of IRC logs and entire e-mails posted.It's just some love stories (women that happen to the main character), but sounds so close and realistic that it's really difficult to quit reading. Here's the book (in Bulgarian): http://dojh.hit.bg/misc/wbhs/"
 
08.1.2004 г. - SorryLol - За книгата
Просто не мога да повярвам колко точно е описан абсурда на реалността.......
 
03.1.2004 г. - bubata - За книгата
Изчетох книката преди малко. Честно казано започнах малко отзад напред:)) Хареса ми! Dojh, толкова много си приличат мадамите, че чак е отчайващо положението:)) Време е да се появи някоя истинска нормална жена. Успех ти пожелавам!
 
18.12.2003 г. - no_angel - За книгата
6+!
 
10.12.2003 г. - low11 - За книгата
и кво-ама тоия пич все на тъпши жени попада:) а как свършва,кво става със силвето,тя най-свестна ми се чинеше:)
 
06.12.2003 г. - penco - За автора
avtora , mnogo si prost pich
 
16.10.2003 г. - MAUSS - За книгата
Мислех да напиша нещо от вида "Ти наистина трябва да отидеш да се прегледаш, как си идържал?" Но виждам че вече са ме изпреварили. Мисля, че книгата е много добра.
 
01.10.2003 г. - chocho - За книгата
Това не е просто книга, която се чете за удоволствие. Хората явно не го разбират. Това е енциклопедия, в която може да намериш всички разновидности на на бозата, наречена любов. Четете внимателно! Тук е събран дългогодишен опит и богат лексикон от грешки и недоразумения. Погледнете над повърхността на сухите изречения и ще откриете много по-дълбок смисъл. Да се поучим от старите грешки и също като Dojh да гледаме с насмешка на тях ;)) Продължавай в този дух, човече! Подкрепям те изцяло!
 
28.9.2003 г. - Kulturin a.k.a. NoWay - За книгата
Това е абсолютният финал на продължителните изседвания под надслов "Да открием жените хора ли са..... с любов". Останови се че жените за обикновен ГЪС. Жените са за педераси, Додж. Проумеи го. Шибай секса... можем го и сами. Никъф смисъл няма. Само гадост (който намира гадоста за смисъл да си троши главата). Аз да ти се похваля че най - накрая го прочетох цялото. Браво на теб. Дано не се чустваш зле като отхвърлен генетичен материал :Ь. Това нещо update-s ще има ли? Щото сезоните ше си минават докато един ден просто няма да ти стане. P.S. Това за жените и педерасите... бе май не е вярно :Ь
 
02.6.2003 г. - Георги Караджов, destination-east.hit.bg - За автора
"Този е някакъв много ненормален, откачен български поет и писател, който мога да сравня донякъде с Килгор Траут. Стиховете му са убиец - къде по принцип, къде на добрия вкус :)"
 
14.5.2003 г. - Mam de X-Wing (WingMan) - За автора
"Копеле, не мога да повярвам, че си изтърпял всичко това ..."
 

Подкрепете финансово (с еднократно дарение в размер на 1 лв.) онлайн-изданието на Сезон за лов на диви кучки, като използвате бутона ePay now!


 

Copyright (C) 2020 dojh.net | rogger@dojh.net